Prihlásenie

Prihlasovacie meno:
Heslo:(zabudli ste?)
Ešte nemáte konto? Pridajte sa k nám!
Celkové poradie
   1 - atrama
   2 - jasminka
   3 - frnk
   4 - zorro
   5 - wandaw78
   6 - kimka
   7 - misha
   8 - pepka
   9 - mendelka
   10 - qfwfq
   11 - ianka
   12 - lienocka17
   13 - STANKO1965
   14 - Fanka
   15 - energizer
   16 - JohnSilver
   17 - herman
   18 - Ivan
   19 - stanley
   20 - karin
Ceny

KVÍZ ANGLIČTINAKvíz ANGLIČTINA prebieha simultánne a súťažíte v ňom proti iným kvízerom na našom webe. Hry sa môže zúčastniť ktokoľvek prihlásený do kvízmajstra pod svojim menom a heslom. Zaregistrovať a prihlásiť do kvízmajstra sa môžete v pravom hornom rohu obrazovky.

Zároveň popri riešení môžete využiť diskusiu ktorá neustále prebieha na kvíze a zisk bodov v súťažiach a hrách využiť na získanie komfortu pri komunikácii s ostatnými kvízermi. KvízMajster sa snaží spájať ľudí s rovnakou záľubou v inteligentnej zábave a je otvorený novým ľuďom ktorí chcú patriť do našej komunity. Bohužiaľ po skúsenostiach z minulosti Vás musíme upozorniť, že nevhodné správanie na kvízoch môže mať za následok permanentné zrušenie Vášho konta.

Ako hrať kvíz ANGLIČTINA? V prvom rade kvíz nikdy nekončí a slovíčka sa zobrazujú nepretržite. Vy sa na zobrazenú otázku snažíťe odpovedať stlačením príslušného tlačítka s odpoveďou o ktorej si myslíte, že je správna. V prípade, že tomu tak naozaj bolo, dostávate za odmenu body. Tento kvíz obsahuje anglické slovíčka a vašou úlohou je nájsť správny slovenský ekvivalent.

Bohužiaľ momentálne nie ste prihlásený