Prihlásenie

Prihlasovacie meno:
Heslo:(zabudli ste?)
Ešte nemáte konto? Pridajte sa k nám!
Celkové poradie
   1 - atrama
   2 - jasminka
   3 - frnk
   4 - zorro
   5 - kimka
   6 - wandaw78
   7 - misha
   8 - pepka
   9 - mendelka
   10 - ianka
   11 - qfwfq
   12 - STANKO1965
   13 - lienocka17
   14 - energizer
   15 - Fanka
   16 - herman
   17 - Ivan
   18 - JohnSilver
   19 - Elke
   20 - stanley
Ceny

KVÍZ AUTOŠKOLAKvíz AUTOŠKOLA prebieha simultánne a súťažíte v ňom proti iným kvízerom na našom webe. Hry sa môže zúčastniť ktokoľvek prihlásený do kvízmajstra pod svojim menom a heslom. Zaregistrovať a prihlásiť do kvízmajstra sa môžete v pravom hornom rohu obrazovky.

Zároveň popri riešení môžete využiť diskusiu ktorá neustále prebieha na kvíze a zisk bodov v súťažiach a hrách využiť na získanie komfortu pri komunikácii s ostatnými kvízermi. KvízMajster sa snaží spájať ľudí s rovnakou záľubou v inteligentnej zábave a je otvorený novým ľuďom ktorí chcú patriť do našej komunity. Bohužiaľ po skúsenostiach z minulosti Vás musíme upozorniť, že nevhodné správanie na kvízoch môže mať za následok permanentné zrušenie Vášho konta.

Ako hrať kvíz AUTOŠKOLA? V prvom rade kvíz nikdy nekončí a otázky sa zobrazujú nepretržite. Vy sa na zobrazenú otázku snažíťe odpovedať stlačením príslušného tlačítka s odpoveďou o ktorej si myslíte, že je správna. V prípade, že tomu tak naozaj bolo, dostávate za odmenu body. Ak odpoviete nesprávne, body strácate. Prví traja kvízeri, ktorí správne odpovedali navyše získavajú bodový bonus. Tento kvíz obsahuje kompletné otázky na vodičák ktoré sa priebežne zobrazujú v poradí v akom sa nachádzajú v teste a slúžia viac na súťazenie. Ak sa plánujete pripravovať na skúšku v autoškole odporúčame Vám naše kompletné testy na vodičák, alebo autoškola testy

Bohužiaľ momentálne nie ste prihlásený