Prihlásenie

Prihlasovacie meno:
Heslo:(zabudli ste?)
Ešte nemáte konto? Pridajte sa k nám!
Celkové poradie
Ceny

HRA PEXESO ONLINE PRE VIAC HRÁČOV ZDARMANaše pexeso online ponúka možnosť hrať pexeso simultánne proti iným kvízerom na našom webe. Hry sa môže zúčastniť ktokoľvek prihlásený do kvízmajstra pod svojim menom a heslom. Zaregistrovať a prihlásiť do kvízmajstra sa môžete v pravom hornom rohu obrazovky.

Zároveň popri riešení môžete využiť diskusiu ktorá neustále prebieha na kvíze a zisk bodov v súťažiach a hrách využiť na získanie komfortu pri komunikácii s ostatnými kvízermi. KvízMajster sa snaží spájať ľudí s rovnakou záľubou v inteligentnej zábave a je otvorený novým ľuďom ktorí chcú patriť do našej komunity. Bohužiaľ po skúsenostiach z minulosti Vás musíme upozorniť, že nevhodné správanie na kvízoch môže mať za následok permanentné zrušenie Vášho konta.

Ako hrať hru pexeso na kvíze? Pexeso môžete hrať sám, alebo proti protihráčom ktorých vyzvete aby prišli na kvíz pexeso. Po spustení hry tlačitkom spustiť hru sa do 10 sekúnd spustí hra. Ako hra prebieha, máte zakaždým čas 10 sekúnd na otočenie dvoch kartičiek. Po uplynutí časomiery sa otočia všetky kartičky, ktoré ľudia na kvíze dali otočiť. Ak niektorý kvízer nájde pár, tieto kartičky zmiznú a kvízer ktorý ho našiel dostane za odmenu body ktorých počet sa rovná aktuálnemu počtu hráčov na kvíze. Jedna hra trvá maximálne pol hodinu a po jej úplnom vyriešení sa všetkým kvízerom zobrazí výsledková listina s poradím najlepších a ich bodovým ziskom. Kedykoľvek počas hry si môžete vybrať typ pexesa ktoré chcete vidieť. Momentálne sú k dispozícií pexeso dopravné značky, pexeso ženská krása, pexeso autá a pexeso mužská krása

Bohužiaľ momentálne nie ste prihlásený