Prihlásenie

Prihlasovacie meno:
Heslo:(zabudli ste?)
Ešte nemáte konto? Pridajte sa k nám!
Celkové poradie
   1 - atrama
   2 - zorro
   3 - kimka
   4 - wandaw78
   5 - misha
   6 - Elke
   7 - Ivan
   8 - ianka
   9 - frnk
   10 - jasminka
   11 - herman
   12 - stanley
   13 - energizer
   14 - rego
   15 - lienocka17
   16 - katkam
   17 - Fanka
   18 - STANKO1965
   19 - Mikulka
   20 - mendelka
Ceny

VEDOMOSTNÝ KVÍZVedomostný kvíz prebieha simultánne a súťažíte v ňom proti iným kvízerom na našom webe. Hry sa môže zúčastniť ktokoľvek prihlásený do kvízmajstra pod svojim menom a heslom. Zaregistrovať a prihlásiť do kvízmajstra sa môžete v pravom hornom rohu obrazovky.

Zároveň popri riešení môžete využiť diskusiu ktorá neustále prebieha na kvíze a zisk bodov v súťažiach a hrách využiť na získanie komfortu pri komunikácii s ostatnými kvízermi. KvízMajster sa snaží spájať ľudí s rovnakou záľubou v inteligentnej zábave a je otvorený novým ľuďom ktorí chcú patriť do našej komunity. Bohužiaľ po skúsenostiach z minulosti Vás musíme upozorniť, že nevhodné správanie na kvízoch môže mať za následok permanentné zrušenie Vášho konta.

Ako hrať vedomostný kvíz? V prvom rade kvíz nikdy nekončí a otázky sa zobrazujú nepretržite. Vy sa na zobrazenú otázku snažíťe odpovedať stlačením príslušného tlačítka s odpoveďou o ktorej si myslíte, že je správna. V prípade, že tomu tak naozaj bolo, dostávate za odmenu body. Prví traja kvízeri, ktorí správne odpovedali navyše získavajú bodový bonus. Táto vedomostná hra obsahuje tísíce otázok, avšak postupom času, ak kvíz neustále prebieha sa otázky môžu začať opakovať preto budeme radi ak nám tiež pošlete nejakú kvízovú otázku, ktorú ak bude kvalitná veľmi radi do kvízu zaradíme a Vás odmeníme.

Odporúčame tiež navštíviť stránky ako testbox alebo kvizpart ktoré poskytujú podobný typ zábavy

Bohužiaľ momentálne nie ste prihlásený