Prihlásenie

Prihlasovacie meno:
Heslo:(zabudli ste?)
Ešte nemáte konto? Pridajte sa k nám!

Pravidlá pre moderovanie vlastných kvízovDefinovanie pojmov a pravidiel:


- KvízMajster je titul, ktorý môžu kvízeri získať v mesačnom hlasovaní na komunitách. Titul kvízmajstra oprávňuje jeho držiteľa na skle zadávať a odmeňovať dynamické kvízy pre ostatných kvízerov.
- Kvízer nemusí svoj titul KvízMajster využívať. Vedenie kvízu je dobrovoľná činnosť.
- KvízMajstri si nezasahujú do prebiehajúcich kvízov. Prosím, skúste sa dohodnúť na poradí zadávania kvízov vopred.
- Počas kvízu, ktorý KvízMajster moderuje, prosíme o zdržanie sa verejných komentárov ohľadom kvality kvízu. Ak chcete, napíšte svoj názor KvízMajstrovi cez súkromnú správu alebo užívateľovi "admin" za účelom hodnotenia kvality. Napr. kvízom, s jasne zlými odpoveďami alebo za skutočne primitívne otázky bude znížené hodnotenie kvality a môže viesť k odobratiu titulu KvízMajster. Skúste sa, prosím, rešpektovať a zúčastňujte sa len kvízov, ktoré sa vám páčia. Verejné podkopávanie sebavedomia a dôstojnosti KvízMajstrov môže viesť k dočasnému alebo trvalému zamedzeniu písania na sklo.
- Tiež by sme Vás radi poprosili o to, aby ste v prípade, že ešte nemáte s kvízmajstrovaním skúsenosti, alebo máte pripravený príliš jednoduchý kvíz, dať tento mimo 19:00-21:00 a nechať na tento čas len kvalitné kvízy. Ak ste si nie istý kvalitou svojho kvízu, nebojte sa a skúste. V najhoršom prípade Vás moderátor dodatočne upozorní a v tom prípade bude lepšie dávať dočasne svoje kvízy v inom čase.

Odmeny za kvízmajstrovanie:


Každých 3000 zadaných otázok, alebo kvízov je moderátorom web stránky iniciované vyhodnotenie, počas ktorého sú udelené tieto odmeny:

- 18 najaktívnejsích kvízerov získa body a žetóny podľa počtu udelených odmien.

- Pri každom vyhodnotení kvízovej otázky má autor kvízu šancu, že dostane od magickej guľe drevenú alebo bronzovú truhlicu.
- Dodatočne môžu moderátori, ktorí vidia všetky kvízy za 24h udeliť drevené až smaragdové truhlice podľa toho, ako sa im Váš kvíz páčil.
info: Moderátori majú tiež právomoc spoločne rozhodnúť o odobratí titulu kvízmajster hráčom, ktorých kvízy dlhodobo nedosahujú určitý štandard.


Príkazy:


Na hru otázky a odpovede slúžia príkazy:

!otazka (napr. !otazka Kto bol prvým prezidentom SR?)
!odmen kvizer (napr. !odmen irongear)
(môžete používať tiež skratky ako napr. !ot alebo !od)

Na kvíz na skle môžete použiť príkazy:

!kviz (napr. !kviz Aké je synonymum slova XY)
!vyhodnot (napr. !vyhodnot YX)
(môžete použiť skratku !vy na vyhodnotenie)

Drahí KvízMajstri, veľmi si vážime Vašu prácu a tešíme sa, ak máte z moderovania kvízu radosť.
Baviť ľudí pomocou testovania ich vedomostí je čosi fantastické.