Prihlásenie

Prihlasovacie meno:
Heslo:(zabudli ste?)
Ešte nemáte konto? Pridajte sa k nám!

Návod na hru KvízWar


Cieľom hry je pomocou kariet postaviť svoj hrad na veľkosť 100, alebo zrútiť súperov hrad na veľkosť 0. Prehrať môžete tiež, ak niektorá Vaša surovina prerastie cez 150. (toto pravidlo neplatí pri hre proti počítaču) Každý hráč má vlastný panel, na ktorom je zobrazený aktuálny stav jeho kráľovstva. Na príklade sú zelenou farbou zobrazené ikonky poddaných, ktorí do kráľovstva prinášajú každý ťah suroviny. Suroviny sú zobrazené žltou farbou. Počet poddaných má priamy vplyv na počet vyprodukovaných surovín a nemôže nikdy klesnúť pod 1. Sivé polia zobrazujú aktuálny stav hradu a ochrannej hradby. Väčšina fyzických útokov musí najprv zničiť hradbu, až potom útočí na hrad.

Za suroviny môžete používať karty. Cenu každej karty vidíte hneď pod názvom karty. To, čo karta urobí, je popísané v spodnej časti karty ako popis. V prípade, že je karta zašedená, znamená to, že na ňu nemáte dostatok surovín a musíte buď počkať, alebo ju môžete kliknutím zahodiť.

Odmenou za výhru v kvízwar proti počítaču je 60b kód a proti živému súperovi 100b kód.


Bodovanie: na začiatku má každý nový hráč skóre 1500. V prípade že prehrá hru, skóre klesá. Ak hru vyhrá, skóre rastie. Skóre narastie alebo klesne o počet bodov ktorý sa rovná rozdielu vzájomného skóre, vydelené 60. Takže ak porazíte súpera, ktorý má o 120 bodov viac ako vy, získavate 2 body a on stráca 2 body. Ak zvíťazí hráč s lepším skóre, zmena je vždy len 1 bod. Pri hre proti počitaču sa skóre nemení. Pravidlá pre bodovanie: v priebehu mesiaca môžete s jedným súperom hrať maximálne 30 hier, ostatné hry automaticky nebudú dávať body do skóre a víťaz získa znížený bonusový kód. Hra proti hráčovi s rovnakou IP adresou taktiež nedáva skóre. Ak hráte len pre zábavu, ignorujte tieto pravidlá.

Viac kartičiek, ktoré Vám následne môžu vždy počas hry prísť si môžete kúpiť v zmenárni za kredity.