Prihlásenie

Prihlasovacie meno:
Heslo:(zabudli ste?)
Ešte nemáte konto? Pridajte sa k nám!


PIŠKVORKY


(Piškvorková LIGA)

POZOR: Nie ste prihlásený, nemôžete hrať piškvorky. Prihlásiť alebo zaregistrovať sa môžete v pravom hornom rohu obrazovky           Piškvorky na KvízMajstrovi hráte proti existujúcemu súperovi, ktorého si môžete zavolať priamo z online kvízov, prostredníctvom emailu alebo facebooku.

PRAVIDLÁ:
  • Po spustení hry máte 5 minút aby sa do hry prihlásil Váš oponent. Ak to nestihne, alebo sa na začiatku hry odmlčí, hra sa skončí bez výsledku.
  • Každý ťah môže trvať maximálne 2 minúty. Ak do 2 minút nepokračujete v rozohratej hre v ktorej už prebehlo viac ako 6 ťahov, dostanete bodový postih podľa počtu odohraných ťahov.
  • Hru začína náhodný hráč. Ak hráči nemajú rovnaké skóre, vždy hru začína hráč s nižším skóre.
  • Odmena za víťazstvo je 40b bonusový kód a 1 až 5 bodov do piškvorkového skóre. Odmena, alebo strata sa odvíja od vzájomného skóre súperov.
  • Pravidlá pre bodovanie: v priebehu mesiaca môžete s jedným súperom hrať maximálne 20 hier, ostatné hry automaticky nebudú dávať body do skóre. Hra proti hráčovi s rovnakou IP adresou taktiež nedáva skóre. Ak hráte len pre zábavu, ignorujte tieto pravidlá.